Aktualności

PRZERWA ŚWIĄTECZNA
18.12.2017
Zapraszamy na zajęcia od 03.01.2018 roku.  czytaj więcej

Smart Tots


SMART TOTS fajny i efektywny angielski dla maluszków i przedszkolaków

dowiedz się więcej TUTAJ

My dorośli doskonale już wiemy, że w dzisiejszych czasach angielski to podstawa. Wiemy też, że im wcześniej dzieci zaczną obcować z językiem, tym łatwiej będą go przyswajać na późniejszych etapach edukacji. Dołóżmy starań aby zapewnić lepszy start w przyszłość naszych dzieci  i zadbajmy o ich edukację już teraz. Nigdy nie jest za wcześnie na rozwój naszych dzieci!
 

Jak uczymy?

Nie uczymy. Pod żadnym pozorem. Nasi nauczyciele są dla dzieci przewodnikami, a prezentowany materiał wzorcem językowym, którego dzieci najpierw uczą się rozumieć, a potem stopniowo starają się wykorzystywać do kreowania własnych wypowiedzi. Na naszych zajęciach dzieci świetnie się bawią, angażując całe swoje ciało, a proces przyswajania języka wspomagany jest licznymi piosenkami, rymowankami i wyliczankami. Dodatkowo stymulujemy dzieci poprzez materiał wizualny w postaci obrazków, bajek, historyjek, gier dla dzieci, teledysków. Audio-wizualna prezentacja materiału połączona z ruchem jest bowiem najbardziej zbliżona do prezentacji języka ojczystego, stąd mamy pewność, że doprowadzi dzieci do sukcesu. Na naszych zajęciach dzieci mają również dostęp do nowych technologii i chętnie uczą się pracując z tablicą interaktywną.
Po co przedszkolakowi angielski?
Małe dzieci rodzą się z potrzebą ciągłego poznawania i odkrywania. Aż  80% swojego intelektualnego potencjału dzieci rozwijają w pierwszych sześciu latach życia, a odpowiednio zachęcone wręcz kipią motywacją do pracy i przyswajania nowych umiejętności. W okolicach szóstego roku życia, gdy dzieci podlegają procesowi lateralizacji (ustala się stronność ciała- jedna strona bardziej sprawna od drugiej), a aparat mowy staje się coraz mniej elastyczny, łatwość przyswajania języka obcego obniża się. Grzechem więc byłoby zaniedbać te pierwsze lata życia dzieci.


Na czym pracujemy?
Materiały na których pracujemy są tak dobrane, by były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistego świata dziecka, dzięki czemu jest mu łatwiej identyfikować się z przedstawianymi treściami. Dla małych dzieci znajomość angielskiego nie jest celem samym w sobie - to narzędzie, dzięki któremu mogą się porozumieć z kolegami w grupie i nauczycielem oraz uczestniczyć w przyjemnych dla nich działaniach, przez co język obcy jest dla nich użyteczny tu i teraz. Dlatego też nasi nauczyciele na zajęciach mówią głównie po angielsku.

Dowiedz się więcej o naszej metodzie, materiałach, kadrze i organizacji kursu- zapraszamy do kontaktu z metodykiem mailowo, telefonicznie bądź poprzez formularz kontaktowy.